Dětské kadeřnictví

DĚTSKÉ KADEŘNICTVÍ

I děti se chtějí líbit. Veďte je správným směrem už od prvních vlásků!
Nepokračujte v pověrách našich babiček a žijte s dobou. Kvalita vlasů je dána geneticky, takže pokud máte v rodině málo vlasů, ani sebevětší stříhání vašemu dítku k bujné kštici nepomůže. Ale i u dětí se dají vlásky posílit různými jemnými přírodními šampóny a správnou péčí.

Dětské kadeřnictví – stříhání přece nebolí
Vidíte-li, že vaše dítko už potřebuje ostříhat vlásky, netrapte se stříháním doma, ale přijďte do našeho kadeřnictví. Stříhání v kadeřnictví totiž nemusí být jen traumatický a uplakaný zážitek. Víme jak správně s dítětem jednat, aby se nebálo, nenudilo a hlavně, aby ho stříhání bavilo i v budoucnu. Kadeřnice mají dostatek zkušenosti s dětskými zákazníky. Budou si s dětmi povídat, všechno jim vysvětlí.

Před prvním stříháním, doporučujeme vzít vaši ratolest do kadeřnictví jenom na prohlídku (při návštěvě lékaře postupujte stejně). Dítě se dobře seznámí s prostředím a prohlédne si všechny používané nástroje. Skvělé cvičení je zahrát si doma na kadeřnictví, a ostříhat třeba vlásky panence.

Po prvním stříhání si z našeho kadeřnictví odnesete pramínek vlasů na památku.

Pro větší děti nabízíme širokou škálu zajímavých a veselých účesů, které udělají z holčiček princezny a chlapečků rytíře a slavné fotbalisty.

STŘÍHÁNÍ DĚTÍ

od 150 Kč

NAPLÉTÁNÍ COPÁNKŮ

Malým princeznám nabízíme až do konce prázdnin ve STUDIU EM naplétání barevných copánků, se kterými bude jejich léto nezapomenutelné. Cena copánků je 300 až 400 Kč v závislosti na množství použitého materiálu.