Mikrovibrační ultrazvuková liposukce ACTIVEA

MIKROVIBRAČNÍ ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE – ACTIVEA

ACTIVEA – Technologie mikrovibrační ultrazvukové neinvazivní liposukce s dermoultrazvukem je přínosem pro beauty obor, jak výsledky, tak hlavně nenáročným, zato velice účinným ošetřením.  Nové mikrovibrační ultrazvukové liposukční ošetření je vysoce účinné na redukci tukových zásob, neboť destičky jsou na jednom místě po dobu 20 – 28 min.,  efektivně upravuje tvar těla, podporuje hubnutí a odstranění celulitidy. ACTIVEA Technologie se používá také před a pooperačním ošetřením.

Ošetření: nová mikrovibrační neinvazivní ultrazvuková liposukce je bezbolestná, klient cítí pouze teplo a umožňuje rychlou redukci tukové tkáně a nepěkného efektu běžné celulitidy. Ošetření přispívá ke zlepšení periferního oběhu krve a k odvedení usazených tekutin. ACTIVEA Technologie prostřednictvím 12 destiček vydává vibrace s kontrolovaným kmitočtem a výkonem, nový vibrační ultrazvuk s dermoultrazvukem v ošetřované tkáni poruší pouze membrány tukových buněk. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru, následně je odplaven lymfatickými a krevními cestami, metabolizován játry, kde se štěpí a trávicím traktem je odveden ven z těla.

Kombinovaná redukce nadváhy a formování postavy odstraňuje též celulitidu. Odstraňuje tuk z partií, které nehubnou cvičením – je tedy vhodným doplňkem pro ty, kterým se nedaří hubnout problémové partie pomocí cvičení.

!!!OŠETŘENÍ PŘÍSTROJEM ACTIVEA V NAŠEM SALÓNU PŘIPRAVUJEME A JIŽ BRZY VÁM HO NABÍDNEME!!!

Vlastnosti mikrovibračních ultrazvukových vln s dermoultrazvukem

MECHANICKÝ EFEKT: Mikrovibrace kavitačního ultrazvuku s dermoultrazvukem způsobují v tkáních účinek cyklické komprese a dekomprese, intracelulární a extracelulární částice získají oscilační pohyb (mikromasáž). Tento účinek usnadňuje rozpad triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. To způsobí oslabení a porušení membrán adipocitů, které uvolní mastné kyseliny a zlepší buněčný metabolismus, zpevní svalová vlákna a kůži

TEPELNÝ EFEKT: Mechanická energie nového mikrovibračního ultrazvuku s dermoultrazvukem je přeměněna na tepelnou energii molekulárním pohybem mezi pokožkou a deskou. To znamená další uvolnění obsahu tukových buněk mimo buňku a zlepšenou funkci na buněčných membránách – buněčného metabolismu a krevního oběhu.

Kavitace Activea

Fyziologické účinky – redukce tukových zásob, zpevnění kůže, vyhlazení celulitidy

 • Sonoforéza (přenos účinných složek do kůže)
 • Fibrolýza (hluboká mikromasáž, která mechanicky ničí fibrózní celulitidu)
 • Metabolický účinek (zvýšení propustnosti buněčných membrán)
 • Podpora lyfatického a krevního oběhu, tvorby kolagenu
 • Lipolýza („streaming“ efekt, jehož výsledkem je štěpení triglyceridů)
 • Redukce lokálních tukových zásob
 • Redukce efektu celulitidy (měkká a ne moc silná, fibrózní měkká, fibrózní velmi silná)
 • Lipomatóza
 • Zvýšení elasticity kožní tkáně (prostřednictvím sonoforézy příslušných účinných složek)
 • Regenerace, mezoterapie
 • Podpoření zlepšení periferního oběhu a odvádění usazených tekutin

3x 40 minut

1500

6x 40 minut

2900

Ultrazvukovou liposukcí nelze podstoupit v následujících případech: Menstruace (v den kavitace), Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem, Záněty či infekční onemocnění v místě aplikace, Cévní poruchy a ateroskleróza, Vysoký cholesterol, Tromboflebitida, Osoby užívající léky proti srážlivosti krve, Těhotenství, Osoby s kovovými implantáty v těle, Velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění