Ultrazvuková kavitace IMPACT

ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE 3. GENERACE IMPACT

Společnost SORISA vyvinula přístroj IMPACT jako skutečnou alternativu chirurgické liposukce, jako nejúčinnější řešení v ošetření těla.

IMPACT byl vytvořen hlavně pro rychlé a účinné zmenšení objemu nahromaděného tuku, a to aplikací ultrazvukových vln o frekvenci 40 kHz prostřednictvím kavitačního procesu působícího na tukovou tkáň. Navíc IMPACT kombinuje kavitaci s elektroporací, což umožňuje zmnohonásobit účinky obou technik s použitím zpevňujících kosmetických přípravků a přípravků proti celulitidě.

IMPACT je SKUTEČNÁ alternativa chirurgické liposukce a je to NEJÚČINNĚJŠÍ řešení při ošetření tvarování postavy:

  • Snižuje podíl tuku
  • Zmírňuje projevy celulitidy
  • Opětovně zpevňuje kůži

Inteligentní hlavice tohoto přístroje z něj činí nejbezpečnější, nejúčinnější, nejkomfortnější a nejtrvanlivější přístroj na trhu. IMPACT je komplexní řešení pro ošetření těla, protože nejenže odstraňuje různé estetické vady a nahromaděnou tukovou vrstvu, ale během ošetření dokáže navíc snížit projevy celulitidy a zpevnit pokožku.

!!!OŠETŘENÍ PŘÍSTROJEM IMPACT V NAŠEM SALÓNU PŘIPRAVUJEME A JIŽ BRZY VÁM HO NABÍDNEME!!!
Kavitace Impact

S ošetřením přístrojem IMPACT jsou SPOKOJENÍ KLIENTI již od prvního dne! A to díky provádění neinvazivního a nebolestivého ošetření; s výsledky, které klienti mohou zaznamenat po každém sezení.

BEZPEČNÉ, ÚČINNÉ, POHODLNÉ A TRVALÉ

IMPACT obsahuje jedinečné inteligentní hlavice s technologií SMARTCAV, které poskytují hned několik výhod oproti jiným přístrojům. Hlavice IMPACT jsou jediné na trhu, které jsou schopny informovat o stavu ošetření v každém okamžiku, a to jak v momentě aktivity, tak v době pauzy. Informují také o síle vysílaných ultrazvukových vln, čímž je garantována maximální účinnost a intenzita elektroporace. Hlavice IMPACT jsou schopny rozpoznat, zda je přístroj zapojený nebo ne, a proto vysílají vlny pouze v době, kdy je přístroj zapojený a započítávají pouze tento čas ošetření. Tímto způsobem můžeme přesně zjistit skutečnou dávku energie a délku ošetření.

3x 40 minut

1800

6x 40 minut

3500