Nehtová modeláž

MODELÁŽ NEHTŮ

Nehtovou modeláž provádíme po předchozí manikúře vysoce kvalitním materiálem, který dokonale drží, nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Je vhodný i na nehty problematické. Nepoškozuje nehtovou ploténku a odpovídá těm nejpřísnějším dermatologickým požadavkům. Modeláž se provádí prodloužením na šablonu a následným namodelováním nalepením tipů a nanesením modelovacího materiálu.

KVALITNÍ MATERIÁL PŮSOBÍ JAKO OCHRANA NEHTU

Modeláž je vhodná pro každý typ nehtů. Lze jí upravit tvar nehtů. Bývá obava z toho, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně. Nehet vyrůstá z nehtového kořene, posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci. Veškeré materiály, se kterými se pracuje, jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě neovlivňují a nenarušují vlastní nehet!

Nehtové studio Pardubice

Na závěr modelace se provádí lakování. Velmi oblíbené je permanentní lakování, převážně zdobení francouzské, kde není vidět odrost nehtu. Modeláž se provádí akrylem do UV lampy. Tato metoda je nejoblíbenější – nehty vypadají přirozeně, nejsou tak silné, skvěle drží a nepoškozují přírodní nehty.

Gelem do UV lampy – třífázový, jednofázový. Na určité příležitosti lze využít tzv. 14-ti denní nehty. Lepí se přes celý nehet a vydrží asi 14 dní. Mohou se lakovat a zdobit.

Ke každé klientce přistupujeme s profesionálním a individuálním přístupem a klademe důraz na kvalitu a preciznost provedení naší práce.

Po prohlédnutí a zaplacení provedené služby se klientka vzdává nároku na reklamaci estetického vzhledu nehtů. Reklamaci přilnavosti hmoty lze uznat pouze do 24 hodin osobní návštěvou.

Vaše nehtařka Pavla Vebrová

KOMPLETNÍ MODELÁŽ NEHTŮ UV GELEM
DOPLNĚNÍ NEHTŮ UV GELEM
ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ
OPRAVY NEHTŮ
ODSTRANĚNÍ GELOVÉ HMOTY
ÚPRAVA PŘÍRODNÍCH NEHTŮ
KOMPLETNÍ NEHTOVÁ MODELÁŽ NOHOU

CHCETE SE OBJEDNAT NA MODELÁŽ NEHTŮ? VOLEJTE (+420) 724 550 379