Kosmetika

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Kosmetické ošetření pleti provádíme v příjemném prostředí našeho salonu, kde budete moci zároveň relaxovat a přitom „krásnět“ s přípravky na bázi přírodních produktů od německých firem Janssen a Mallu Wilz. Produkty těchto firem u nás můžete zakoupit pro domácí péči, protože pravidelné každodenní ošetřování pleti by mělo být samozřejmé u každé z nás. Rády vám poradíme, jak se o pleť starat, abychom společně​ dosáhly co nejlepších výsledků, což vám zvýší sebevědomí a nám přinese radost z dobře odvedené práce.

Samozřejmostí je i prodej dárkových poukazů na naše služby dle vašich konkrétních požadavků.

V nabídce našich služeb naleznete veškerý sortiment kosmetických ošetření a jako bonus i příslib, že se budeme neustále snažit přidávat a inovovat postupy i přípravky dle nejnovějších trendů, které velmi bedlivě sledujeme a aktivně studujeme.

CO UMÍME?

Můžete očekávat základní i nadstandartní ošetření, jako jsou například úpravy a barvení řas i obočí, mikromasáže očního okolí, cytomasáže (masáže zpevňující spodní část obličeje a dekoltu), aplikace speciálních masek (hydrogelové, botoxové, alginátové, pěnové, matrygelové), chemické peelingy, epilace chloupků v obličeji a na těle, líčení, denní, večerní, slavnostní i svatební, trvalou na řasy.

Kosmetické služby Pardubice
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI
KOSMETICKÁ MASÁŽ
ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS
PROFESIONÁLNÍ LÍČENÍ
DEPILACE
KOSMETICKÝ CHEMICKÝ PEELING
Pavlína Urbanová

PAVLÍNA URBANOVÁ

kosmetička
pavlina.urbanova75@seznam.cz

mobil: (+420) 776 703 206

Gabriela Švejdová

Bc. GABRIELA ŠVEJDOVÁ

kosmetička
kosmetika.gabca@seznam.cz

mobil: (+420) 777 058 934

RÁDI BYSTE SE OBJEDNALI NA KOSMETIKU? VOLEJTE (+420) 776 703 206 NEBO (+420) 777 058 934