Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATINEM ZA TEPLA

Tým kadeřníků našeho salonu získal odborné zkušenosti se zhušťováním vlasů a jejich prodlužováním s vlasy HAIRDREAMS, proškolením naším partnerem v YES VIP salonu Praha. Je jenom na vás, kterého našeho kadeřníka si vy osobně vyberete.

Vlasy Hairdreams jsou v prodlužování a zhušťování vlasů jedničkou a jsou využívány nejprestižnějšími salony po celém světě, proto si ji vybraly i naše celebrity – Simona Krainová, Lucie Bílá, Iveta Bartošová, Eva Aichmajerová, Vendula Svobodová a další. Tyto vlasy nabízíme exkluzivně jako jediný salon v Pardubicích a okolí.

Vlasy Hairdreams nabízí dva druhy velmi kvalitních pravých vlasů: „BASIC“ vlasy indické chrámové a „SPECIAL“ vlasy evropské. Další předností jsou velmi malé spoje, prameny lze opakovaně použít dvakrát až třikrát, na posunutí se chodí až po 3 – 6 měsících, široká nabídka barev, nedochází k poškození vašich vlasů. O vlasy se staráte stejně jako o svoje, neomezují vás ani ve sportu nebo koupání. Podrobnější informace najdete na www.hairdreams.com.

Na bezplatné nezávazné konzultaci u nás v salonu vám doporučíme počet a délku pramenů, druh a barvu vlasů, spočítáme přesnou cenu a zodpovíme vaše dotazy. Vysvětlíme jak se o vlasy starat – péče o vlasy je velmi jednoduchá. Můžete si vlasy osahat, sami posoudit kvalitu vlasů a velikost spojů v porovnání s nabídkou v jiných salonech.

Doporučujeme domluvit si termín konzultace předem, abychom měli dostatek času se vám věnovat. Ke konzultaci, prodloužení nebo zahuštění vlasů, se můžete objednat na tel: 466 401 853 nebo 608 003 999.

Pokud se zákaznice rozhodne pro prodloužení, skládá se záloha 30% z domluvené ceny.

Vytvoření nového účesu trvá přibližně 2-4 hodiny. V ceně je ostříhání prodloužených vlasů do tvaru a přání zákazníka.

Na pročesání se používá speciální kartáč, který přeskakuje jemné keratinové spoje a nedojde k pocuchání nebo vyvlíknutí prodloužených vlasů. Pro umytí je doporučené používat balzámy, kúry a olejíčky, aby vlas byl vyživen a déle vydržel. Veškeré přípravky vám doporučíme a je možné je zakoupit ve STUDIU EM.

Prodlužování vlasů

PROHUŠTĚNÍ VLASŮ

od 4 500 Kč

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

od 8 000 Kč

PROHUŠTĚNÍ VLASŮ

od 6 000 Kč

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

od 9 000 Kč

CHCETE PRODLOUŽIT VLASY NEBO KONZULTACI? VOLEJTE (+420) 608 003 999