Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATINEM ZA TEPLA

Dlouhé vlasy jsou jako symbol ženské krásy velmi populární a dodávají potřebné sebevědomí.
                      Prodlužování vlasů si může dopřát každý.

Tým kadeřníků našeho Studia Em  získal odborné zkušenosti se zhušťováním vlasů a jejich prodlužováním.

Vlasy prodlužujeme  metodou keratin a přidělávají se pomocí tavících kleští a terčíků, které usnadňují manipulaci s vlasy. Tato metoda zaručuje dokonalé splynutí Vašich vlasů s prodlouženými přidanými pramínky. Metoda je tepelná, kdy se keratinová hmota (už je na vlasech k prodloužení) roztopí pomocí tavících kleští a společně s prodlužovaným pramínkem se spojí s Vaším přírodním vlasem a vytvoří spoj. Keratinové spoje nebudou nikdy prosvítat, ale to pouze v případě profesionální aplikace. Prameny lze opakovaně použít dvakrát až třikrát, na posunutí se chodí až po 3 – 6 měsících. O vlasy se staráte stejně jako o svoje, můžete je vlnit, žehlit, zaplétat, vyčesávat si vysoké culíky i složitější drdol, nevadí jim ani sport, plavání v mořské vodě, nebo sauna. Při použití speciální vlasové kosmetiky.

 NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA                                                                                                                                          REZERVUJTE SI TERMÍN NA TEL. ČÍSLE: 608102439

Při nezávazné konzultaci u nás ve Studiu Em Vám doporučíme počet a délku pramenů, druh a barvu vlasů, spočítáme přesnou cenu a zodpovíme vaše dotazy. Vysvětlíme jak se o vlasy starat – péče o vlasy je velmi jednoduchá. Můžete si vlasy osahat, sami posoudit kvalitu vlasů.

Doporučujeme Vám domluvit si termín konzultace předem, abychom měli dostatek času se vám věnovat. Ke konzultaci, prodloužení nebo zahuštění vlasů, se můžete objednat na tel: 608102439

Pokud se rozhodnete pro prodloužení, skládá se záloha 30% z domluvené ceny.

Vytvoření nového účesu trvá přibližně 2 – 4 hodiny. V ceně je ostříhání prodloužených vlasů do tvaru a přání zákazníka.

Na pročesání se používá speciální kartáč, který přeskakuje jemné keratinové spoje a nedojde k pocuchání nebo vyvlíknutí prodloužených vlasů. Pro umytí je doporučené používat balzámy, kúry a olejíčky, aby vlas byl vyživen a déle vydržel. Veškeré přípravky vám doporučíme a je možné je zakoupit ve STUDIU EM.

Prodlužování vlasů

PROHUŠTĚNÍ VLASŮ

od 4 500 Kč

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

od 8 000 Kč

PROHUŠTĚNÍ VLASŮ

od 6 000 Kč

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

od 9 000 Kč

CHCETE PRODLOUŽIT VLASY NEBO KONZULTACI? VOLEJTE (+420) 608102439