Pánské kadeřnictví

PÁNSKÉ STŘÍHÁNÍ BEZ MYTÍ

od 170 Kč

PÁNSKÉ STŘÍHÁNÍ S MYTÍM

od 290 Kč

PÁNSKÉ BARVENÍ + KONEČNÁ ÚPRAVA

od 450 Kč

PÁNSKÉ MELÍROVÁNÍ + KONEČNÁ ÚPRAVA

od 400 Kč

Stříhání žen v pánském kadeřnictví nabízíme od 210 Kč.

PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Do pánského kadeřnictví můžete přijít bez předchozího objednání. Dorazte kdykoli během naší otevírací doby a budeme se vám plně věnovat.

Ani barvení nemusí být ztráta času. V pánském kadeřnictví nabízíme barvu Matrix SOCOLOR.beauty, která zaručí módní styl i perfektní  krytí šedin a péči v pouhých několika minutách.

Pánské kadeřnictví – vše co moderní muž potřebuje
Ani pánský účes nemusí znamenat jenom zastřižení konečků nebo projetí kštice strojkem na vlasy. I vám nabídne pánské kadeřnictví moderní střihy a osobitý styl podtrhující vaše charisma.
Máte citlivou pokožku nebo se začínají objevovat lupy?  Vaše vlasy ošetříme jemným šampónem z řady BIOLAGE-scalpthérapie proti lupům i vypadávání vlasů, který zklidní citlivou pokožku hlavy a odstraní povrchové lupy. V závěru mytí vám naneseme ozdravující kúru a sérum, které pokožku posílí a zamezí tvorbě dalších lupů.

Klientům zaručíme soukromí, klid, profesionální a individuální přístup.

BARBER SHOP STUDIA EM

Kadeřnice STUDIA EM jsou školeny pro profesionální stříhání a úpravu vlasů a vousů špičkovými kadeřníky těch nejlepších BARBER SHOPŮ. Přijďte si k nám pro nový moderní styl a sestřih a nechte se našimi kadeřnice hýčkat. I muži přece potřebují svou chvilku pro sebe!

V našem salónu používáme pánskou vlasovou kosmetiku TAILOR´S , kterou je u nás možné také zakoupit. Tak, jako se v módním salónu ručně vyrábí oblek na míru, stejným způsobem byla vyvinuta značka TAILOR´S. Ošetřující a stylingové produkty byly speciálně navrženy pro potřeby mužských vlasů. Výživné látky a obal jsou ve vysoké kvalitě, produkty a design propůjčují tradičnímu kadeřnickému řemeslu moderní tvar.

CHCETE SE OBJEDNAT? VOLEJTE (+420) 608 003 999