Dámské kadeřnictví

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ

Zkušený  kadeřnický tým STUDIA EM nabízí nejen kvalitní a kreativní dámské módní střihy, barvení, melírování, styling a společenské účesy, ale také poradenství a péči o vaši vizáž a zdraví vašich vlasů. Používáme a doporučíme vám vlasové přípravky, které usnadní každodenní péči o každý typ vlasů. Ve STUDIU EM vám pomůžeme zviditelnit vaši přirozenou krásu.

STUDIO EM se pyšní, jako jeden z mála salonů v České republice, titulem  ZLATÝ SALON.

Pracujeme výhradně s výrobky značky MATRIX a Biolage, díky kterým s námi objevíte sílu a moc kreativního barvení. MATRIX je divizí firmy L´ORÉAL, a proto je naše vlasová kosmetika ve vysoké kvalitě. Pro domácí péči nabízíme profesionální produkty těchto značek, od tužidel, laků, gelů, vosků, až po speciální přípravky na lupy a padání vlasů. Okuste blahodárné účinky vlasové kosmetiky MATRIX  A  BIOLAGE.

Pro dosažení vizáže, po které toužíte, také prodloužíme vaše vlasy nebo vytvoříme zajímavý originální účes na ples, svatbu nebo jinou společenskou událost.
Naše kadeřnice jsou průběžně proškolovány po odborné stránce a v profesionálních oborových znalostech i zručnosti předními českými i zahraničními stylisty tak, aby byli vždy spokojeni i naši nejnáročnější zákazníci.
Tým vlasového salonu Miluše Erbenové je vám k dispozici v Pardubicích šest dnů v týdnu.

Zavolejte a přijďte si k nám pro vlasy podle vašich snů a představ. Vy si přejete mít krásné a zdravé vlasy – my se o to postaráme.

Mytí, foukaná, styling

Ceny jsou uvedeny s DPH  a řídí se podle množství  spotřebovaného materiálu, délky a hustoty vlasů.

Mytí, střih, foukaná, styling
Samostatné žehlení/kulmování

SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Čeká vás váš svatební den? Chystáte se na ples, promoci nebo jinou společenskou událost, na které chcete zazářit? Nechte si u nás na tento den učesat dokonalý trendy účes, který připravíme dle charakteru události.

Společenské, plesové nebo svatební účesy společně naplánujeme, vytvoříme a doladíme tak, abyste vypadala neodolatelná i nad ránem.

Svatební účesy

Ve svatební den chce být každá žena krásnější, než kdykoliv jindy. A každá nevěsta ví, kolik je s přípravou svatby starostí. Ve STUDIU EM se o jednu z nich postaráme. Připravíme vám svatební účes, který bude sladěný s vašimi šaty, kyticí i líčením, vydrží celý váš den D neporušený a vy budete jen zářit nejen na svatebních fotkách. Svatební účesy je možné vyzkoušet dopředu a v den svatby doladit k dokonalosti.

Společenské účesy

Chystáte se na ples, do divadla, opery, do tanečních, na maturitní ples, promoci nebo na jinou společenskou událost? Ve STUDIU EM vám pomůžeme vybrat nejvhodnější společenský účes pro krátké, dlouhé i polodlouhé vlasy. A bude perfektní!

SPOLEČENSKÝ ÚČES - JEDNODUCHÝ

od 450 Kč

SPOLEČENSKÝ ÚČES - SLOŽITÝ

od 750 Kč

SPOLEČENSKÝ ÚČES - SVATEBNÍ

od 860 Kč

 CHCETE SE OBJEDNAT? VOLEJTE: Kristína Minajeva (+420) 774430567 nebo Hana Marková 736541810